Zoznam spriatelených stránok a firemných partnerov. Zoznam je aktualizovaný podľa ročníka a podmienok spolupráce. V prípade, že si myslíte, že tu má byť aj Vaša spoločnosť alebo stránka, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formuláru alebo na uvedenú emailovú adresu.

 

telekom Slovak Telekom – Najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV. Svoje služby predáva pod marketingovým názvom Telekom. Taktiež vlastní internetový portál Zoznam.sk a ďalšie firmy
Denník N – Slovenský denník a internetové médium, ktoré pripravuje bývalé vedenie redakcie denníka SME. Má podobu internetovej stránky financovanej čiastočne z platieb od predplatiteľov, a tiež aj tlačenú podobu.
Microsoft Corporation – Firma sídliaca v Redmonde v štáte Washington v USA. Dcérske firmy ma v súčasnosti v 121 krajinách, aj na Slovensku. Založili ju Bill Gates a Paul Allen v roku 1975. Microsoft patrí k najbohatším a najväčším firmám na svete.
logo hrvatska.sk HRVATSKA.sk – Dovolenkový portál zameraný na najobľúbenejšiu destináciu na Slovensku a v Čechách – Chorvátsko. Hrvatska.sk vám ponúka lacné apartmány v CHORVÁTSKU s kontaktmi priamo na majiteľov a bez provízie cestovkám a to už 13 rokov!
Karolova univerzita – Najstaršia univerzita v strednej Európe a popredná česká vysoká škola. V súčasnosti sa skladá zo 17 fakúlt, väčšina ktorých sídli v Prahe, dve fakulty v Hradci Králové a jedna v Plzni
Ohrievače Master – Spoločnost MASTER je vodcom svetového trhu zo zariadeniami na úpravu vzduchu. Jej produkty sú určené na profesionálne nasadenie, ich cielom je poskytovať možnosti úpravy klimy pracovného prostredia podľe potieb zákazníka čo nejrýchlejšie, nejjednoduchšie, pri zachovaní čo najnižších investičných nákladov.