Zoznam spriatelených stránok a firemných partnerov. Zoznam je aktualizovaný podľa ročníka a podmienok spolupráce. V prípade, že si myslíte, že tu má byť aj Vaša spoločnosť alebo stránka, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formuláru alebo na uvedenú emailovú adresu.

 

telekom Slovak Telekom – Najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV. Svoje služby predáva pod marketingovým názvom Telekom. Taktiež vlastní internetový portál Zoznam.sk a ďalšie firmy
Denník N – Slovenský denník a internetové médium, ktoré pripravuje bývalé vedenie redakcie denníka SME. Má podobu internetovej stránky financovanej čiastočne z platieb od predplatiteľov, a tiež aj tlačenú podobu.
Microsoft Corporation – Firma sídliaca v Redmonde v štáte Washington v USA. Dcérske firmy ma v súčasnosti v 121 krajinách, aj na Slovensku. Založili ju Bill Gates a Paul Allen v roku 1975. Microsoft patrí k najbohatším a najväčším firmám na svete.
logo hrvatska.sk HRVATSKA.sk – Dovolenkový portál zameraný na najobľúbenejšiu destináciu na Slovensku a v Čechách – Chorvátsko. Hrvatska.sk vám ponúka lacné apartmány v CHORVÁTSKU s kontaktmi priamo na majiteľov a bez provízie cestovkám a to už 13 rokov!
Karolova univerzita – Najstaršia univerzita v strednej Európe a popredná česká vysoká škola. V súčasnosti sa skladá zo 17 fakúlt, väčšina ktorých sídli v Prahe, dve fakulty v Hradci Králové a jedna v Plzni